Koparka dwutorowa – idealna na wszelkiego rodzaju torowiska

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości sprzęt, dedykowany dla wszystkich tych, którzy borykają się z ciężkimi robotami budowlanymi odbywającymi się na torach bądź w ich pobliżu. Zajmujemy się wynajmem klasycznych koparek kolejowych, dwudrogowych oraz torowych, a także wynajmem spycharek. Wśród naszego asortymentu znajdują się między innymi takie model jak: Atlas 1604K ZW oraz Liebherr 900 ZW.

Dostępne w naszym asortymencie koparki dwutorowe pomogą Państwu wyprofilować skarpy nasypów, przeprowadzić odpowiednie przekopy, zdemontować bądź zamontować nawierzchnię kolejową oraz zdemontować stare i zamontować nowe przejazdy kolejowe. Dodatkowo nasze maszyny idealnie współgrają w przypadku robót przy torowiskach tramwajowych. 

Chociaż wynajęcie koparki dwutorowej nie stanowi żadnej trudności, w przypadku jej obsługi wymagane są niezbędne uprawnienia. Operator koparki dwudrogowej winien posiadać kilkuletnie doświadczenie z pracą ze zwykłymi modelami sprzętu. 

Wielu przedsiębiorców nie jest pewnych, jaki model oferowanego przez nas sprzętu wybrać. Wszystko zależy od tego, jakie zadanie ma spełniać koparka. Jeżeli mają Państwo trudność z wyborem, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami. Nasza doświadczona kadra z wielką chęcią udzieli Państwu niezbędnych informacji, odpowie na wszystkie nurtujące pytania, wskaże, który produkt lepiej sprawdzi się w przypadku zamierzonych prac etc. 

Koparki dwutorowe dostępne w naszym asortymencie to sprzęt najwyższej klasy. Przy jego pomocy nie tylko odtworzą Państwo boczne rowy kolejowe i ławy, ale również wymienią szyny potokowe lub pojedyncze podkłady. Oferta naszej firmy zawiera wszelkie niezbędne obecnie na rynku modele, w pełni dostosowane do panujących w naszym kraju warunków atmosferycznych. Dodatkowo każda koparkę dwutorową można wynająć ze sprzętem wspomagającym. W razie szczegółów prosimy kontaktować się z naszymi konsultantami.

 

Tylko u nas – najwyższej jakości koparki!

Jeżeli potrzebujesz najwyższej klasy ciężkiego sprzętu, znanych i powszechnie szanowanych producentów – zgłoś się do nas. W naszym asortymencie posiadamy wszelkiego rodzaju koparki, które sprawdzą się w przypadku niemal każdy prac budowlanych. Specjalizujemy się przede wszystkim w wynajmie koparek dwutorowych oraz urządzeń niezbędnych przy pracy na torowiskach tramwajowych oraz torowiskach kolejowych. To, co wyróżnia nas na tle konkurencyjnych firm, to przede wszystkim kompleksowość usług. Jeżeli mają Państwo problem z doborem odpowiedniego modelu, nasi specjaliści nie tylko odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania, ale również rozwieją wątpliwości i udzielą niezbędnych informacji.

Staramy się w pełni sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Dbamy o odpowiedni serwis oferowanych koparek dwutorowych, na bieżąco wymieniamy uszkodzone bądź zużyte części, posiadamy niezbędne certyfikaty, dokumenty i zezwolenia. Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt ciężki, taki jak koparki dwutorowe dedykowany jest do prac trudnych, szczegółowych, wymagających doświadczenia. 

Sprzęt dostępny w naszym asortymencie pochodzi od renomowanych producentów i dystrybutorów, znanych na całym świecie. Jako, że maszyny te nie są łatwe w obsłudze, w razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy Państwa do konsultacji z naszymi specjalistami. Szereg doświadczonych pracowników odpowie na wszystkie Państwa pytania, pomoże dopełnić wszelkiego rodzaju formalności oraz wskaże model, który najlepiej sprosta Państwa oczekiwaniom. 

Nasza firma udostępnia Państwu wysokiej jakości sprzęt, w tym wszelkiego rodzaju koparki kolejowe i torowe oraz spycharki. Wśród naszego licznego asortymentu znajdziecie Państwo między innymi Atlas 1604K ZW oraz Liebherr 900 ZW. Jeżeli zależy Państwu na tanich, a jednocześnie wydajnych urządzeniach, zapraszamy do konsultacji z naszymi specjalistami.

Gwarantujemy, że nasze koparki pomogą Państwu usunąć wszelkiego rodzaju usterki na torowiskach.

 

Koparka dwudrogowa Liebherr 900 ZW

Niemal każdy przedsiębiorca, który zmuszony jest wykonywać prace torowe i okołotorowe, zdaje sobie sprawę, że koparka dwudrogowa, to urządzenie niezwykle przydatne. Prace przy liniach kolejowych oraz liniach tramwajowych nie należą do najłatwiejszych. Wymagają niemałej precyzji i ogromnego doświadczenia. Dodatkowo jest to sprzęt idealny przy pracy okołotorowej – do montażu oraz demontażu pracy. Jednym z najlepszych i najlepiej sprzedawanych modeli jest Liebherr 900 ZW.

Koparka ta może poruszać się tylko i wyłącznie po torach. Obsługa tego modelu nie należy do najłatwiejszych. Dość problematyczne jest zdobycie uprawnień na obsługę tego typu urządzeń. Operator winien mieć niemałe doświadczenie podczas obsługi standardowych koparek, a także zdobyć niezbędne uprawnienia. Dodatkowo musi on zachować niezwykłą ostrożność. Bezpieczeństwo zarówno operatora jak i osób znajdujących się w pobliżu maszyny, może być zachowane dzięki stosowaniu specjalnych nauszników. Chronią one przed dużą ilością decybeli i sprawiają, że nasze uszy są bezpieczne.

Koparka dwudrogowa to urządzenie budowlane, które sprawdzi się wszędzie tam gdzie niezbędne są prace na torach kolejowych oraz tramwajowych. Pomagają one szybko i sprawnie usunąć wszelkiego rodzaju awarie. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najwyższej jakości koparki dwudrogowe, zwane również dwutorowymi. Urządzenia te wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów. Dzięki modelom znanych i szanowanych, światowych producentów możliwa jest praca nawet w trudnych warunkach atmosferycznych – zimą i latem, w czasie deszczu i śniegu oraz w czasie znacznych upałów. Wynajem tego typu urządzeń jest stosunkowo prosty. Wystarczy, że przedsiębiorstwo bądź jednostki w nim pracujące posiadają odpowiednie uprawnienia na operowanie koparką dwutorową. O wynajem mogą ubiegać się zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które posiadają wykonać niezbędne prace w okolicach na torach tramwajowych bądź kolejowych.

 

Co warto wiedzieć o koparkach dwudrożnych?

Zanim zdecydujemy się na wynajem koparek dwudrożnych, warto zapoznać się z niezbędnymi informacjami o tych modelach. Warto mieć na uwadze, co chcemy osiągnąć wynajmując tego typu maszynę oraz czy posiadamy odpowiednie doświadczenie, by je obsługiwać. Mimo, że koparki dwutorowe, zwane również dwudrożnymi, należą do grupy koparek, ich obsługa jest znacznie trudniejsza i wymaga znacznie więcej umiejętności, aniżeli w przypadku tradycyjnych modeli. 

Przede wszystkim urządzenie te posiada znaczne gabaryty, niezwykle wielką moc, a także charakteryzuje się ogromną dawką decybeli. Praca bez odpowiedniego zabezpieczenia, zarówno, jako kierowca jak i w pobliżu prac koparki, może skutkować znacznym uszkodzeniem słuchu. Każdy, kto ma do czynienia z tą maszyną, musi posiadać specjalne nauszniki. 

Jak wspomnieliśmy wcześniej, koparka dwudrogowa bądź dwutorowa znacznie różni się od innych, znanych nam koparek. Tego typu maszyny sprawdzają się w przypadku prac na torach kolejowych bądź torach tramwajowych. Urządzenia te stosowane są w czasie prac utrzymaniowych, okołotorowych, ziemnych i drogowych. Dzięki koparkom dwutorowym możemy zapobiec większości awarii związanych z torowiskami. Duża moc i wielkie gabaryty sprawiają, że prezentowane urządzenia pozwolą wykonać wszelkie roboty ziemne, w tym wymianę gruntu czy zniwelowanie terenu. 

Koparki dwutorowe wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Nic dziwnego, skoro urządzenia te muszą sprawdzić się niemal w każdych warunkach – w czasie wiatru, deszczu, słońca, śniegu czy gradu. Nigdy nie wiadomo, jaka awaria może nas spotkać na torowisku. W gruncie rzeczy zdobycie odpowiednich kwalifikacji nie jest takie łatwe. Kierowca musi posiadać niemałe doświadczenie i zdać specjalny egzamin. Pracodawcy wymagają od swoich pracowników nie tylko takich uprawnień, ale również uprawnień na sterowanie drezyną etc. Sterowanie ciężkimi urządzeniami po torach nie jest takie proste.

 

Koparka dwutorowa – przepis na udane roboty torowe

Jak wiadomo, koparka dwudrogowa to niezwykle ważne urządzenie budowlane. Wielkie gabaryty, duża moc, ogromna dawka decybeli – niewątpliwie urządzenie te sprawdzi się w przypadku wszelkiego rodzaju robót torowych oraz robót kolejowych. Oczywiście, z racji tego, że urządzenie te nie jest zabawką, wymaga odpowiedniego zabezpieczenia. Sam operator koparki dwutorowej jak i osoby, które przebywają w okolicy winne posiadać odpowiednie słuchawki ochronne. Brak nauszników może spowodować nawet utratę słuchu. Koparka dwudrogowa to niezwykle praktyczne urządzenie, które dedykowane jest dla prac torowych przy torach kolejowych bądź tramwajowych. 

Koparka dwutorowa sprawdzi się wszędzie tam, gdzie wymagane są prace utrzymaniowe, okołotorowe oraz zimne i drogowe. W przypadku wszelkiego rodzaju awarii związanych z torowiskami, urządzenia te potrafią zdziałać cuda. Duże, niezwykle mocne urządzenia pozwalają szybko i sprawnie wyeliminować wszelkiego rodzaju awarie występujące na torowiskach. Przy pomocą koparki dwutorowej możemy wykonać niemal wszystkie prace w obrębie torowisk. Przykładem mogą być tutaj roboty ziemne, wymiana gruntu, niwelowanie terenu etc. 

Koparka dwutorowa wykonana jest zazwyczaj z najwyższej jakości materiałów. Urządzenie te jest przystosowane do pracy w najcięższych warunkach, zarówno fizycznych jak i pogodowych. Deszcze, śnieg, grad, upały, nierówna nawierzchnia – koparki przetrwają niemal wszystko. Oczywiście, jako że urządzenie te nie jest zabawką, do jego sterowania niezbędne są specjalne uprawnienia. Po przejściu testów kwalifikacyjnych kierowca utrzymuje tytuł operatora koparki dwudrogowej. Dopiero wtedy może on wykonywać roboty na torowisku, przy zachowaniu ostrożności.

Na rynku znajdziemy wiele firm zajmujących się wynajmem wysokiej jakości koparek dwutorowych. Jednym z bardziej popularnych modeli jest Liebherr 900ZW. Maszyna te jest niemal nieoceniona podczas różnego rodzaju robót torowych.