Budowa autostrady A1

Wiele osób w naszym kraju twierdzi, że przez Polskę można szybko jeździć tylko "w poziomie", a "z góry na dół" trzeba się wlec.Mamy nadzieję, że już najbliższym czasie to stwierdzenie będzie można uznać za bardzo nieaktualne, gdyż budowa autostrady A1 biegnie pełną parą. W budowie wykorzystywane są najbardziej zaawansowane maszyny budowlane dostępne na naszym rynku.

Dzięki nowoczesnej technologii oraz wykwalifikowanej kadrze obsługującej sprzęt budowlany poruszamy się coraz sprawniej i szybciej!

Liczne prace kolejowe

Oprócz najwiekszych remontów i budów w naszym kraju realizowany jest takze szereg modernizacji i usprawnien ruchu kolejowego realizowanych z mysla o pasazerach. Nalezy do nich z pewnoscia zaliczyc:

- modernizacje trasy kolejowej Poznan - Wroclaw

- rozbudowe trasy kolejowej Kluczbork - Kalety

- remont linii kolejowej Inowroclaw - Jablonowo Pomorskie

- modernizacje linii kolejowej Klodzko Nowe - Kudowa Zdrój

 

Remont torów na trasie Poznań - Wrocław

Modernizacja jednej z najczesciej uczeszczanych tras kolejowych w naszym kraju posuwa sie ustawicznie do przodu. Juz niedlugo caly odcinek miedzy Poznaniem a Wroclawiem bedzie zmodernizowany.

Jak osiagnac takie efekty w tak krótkim czasie bez ogromnych kosztów? Najprostszym rozwiazaniem jest wynajecie najlepszych maszyn wraz z wykwalifikowana obsluga i wykorzystanie ich w najlepszy mozliwy sposób. 

Szeroki asortyment koparek (w tym koparek dwudroznych), ladowarek, spycharek oraz osprzetu dodatkowego wystarczy do wykonania bardzo wielu prac budowlanych przy budowach dróg, torów kolejowych i innych.